Atrakcyjne powierzchnie reklamowe do wynajęcia!

Atrakcyjne powierzchnie reklamowe do wynajęcia!

Czantoria to najpopularniejszy szczyt Beskidu Śląskiego z nowoczesną kolejką. Czteroosobowe kanapy oraz system zwalniający prędkość przy wsiadaniu i wysiadaniu to duży atut kolejki, dzięki czemu również osoby niepełnosprawne mogą czuć się bezpiecznie w czasie przejazdu. Krzesełka wyposażone są również w specjalne uchwyty umożliwiające transport rowerów na górną stację.

Kolej linowa każdego roku umożliwia setkom tysięcy turystów łatwy i szybki dostęp w górne partie Beskidów. Przy górnej stacji dla turystów otwarta jest Sokolarnia – stacja hodowli i rehabilitacji ptaków drapieżnych. Największą frajdą zarówno dla dorosłych i dzieci jest zjazd 700 metrowym torem saneczkowym. Miłośnicy pięknych widoków oraz relaksu na łonie natury mogą skorzystać z największej w Polsce górskiej plaży z leżakami.

Wizytówka Czantorii to trasa narciarska nr 1, która jest naśnieżana oraz oświetlona na odcinku dolnej polany Solisko, a także trasa nr 2, która otwierana jest wówczas, kiedy naturalne warunki śniegowe na to pozwolą. Trasy narciarskie są codziennie ratrakowane. W ramach stacji Kolej Linowa Czantoria funkcjonuje strefa dla początkujących narciarzy z taśmą transportową. Teren jest naśnieżany i oświetlony, tuż obok zlokalizowana jest wypożyczalnia sprzętu oraz szkoła narciarska.

Czynna przez cały rok Kolej Linowa Czantoria to góra pokoleniowa, odwiedzana o każdej porze roku. Setki tysięcy turystów odwiedza to miejsce głównie dla nadzwyczajnie pięknych, widokowych polan, zabawy z dziećmi na torze saneczkowym ale także dla rozrywki i emocji – przy górnej stacji odbywają się liczne wydarzenia kulturalno – folklorystyczne, eventy, festiwale oraz międzynarodowe zawody sportowe.

Zapraszamy do współpracy firmy i instytucje zainteresowane wzajemną promocją oraz wynajęciem atrakcyjnych powierzchni reklamowych znajdujących się na naszym terenie.

Osoby zainteresowane współpracą prosimy o kontakt mailowy: marketing@czantoria.net- przygotujemy indywidualną ofertę dostosowaną do Państwa potrzeb. Oferujemy powierzchnie reklamowe do wynajęcia na dowolny okres, w różnych wymiarach. 

 

default