Nasze zaprzyjaźnione kapele góralskie.

Na naszej estradzie możecie usłyszeć takie kapele góralskie jak:

- KAPELA SARPACKA 

Kapela Góralska "Sarpacka" - powstała w 2008r. POchodzimy z Beskidu Śląskiego. Wychowanie w tradycjach z pokolenia na pokolenie,bardzo dobrze wpływa na styl przekazu naszej muzyki .Kilka lat naszej współpracy sprawiło że dostosowaliśmy nasz program artystyczny dla różnego rodzaju odbiorców. Dysponujemy również gamą komercyjnych utworów przerobionych na "NASZE" co jest niewątpliwie naszą silną stroną.

- KAPELA STELA

Złożona jest z muzyków pochodzących ze Śląska Cieszyńskiego robi furorę w beskidzkich karczmach.Doskonała zabawa, świetne wykonanie i bardzo konkurencyjna oferta to nasza domena!

KAPELA ZWYRTNI

Kapela góralska ZWYRTNI już od 2001 roku umila swoją muzyką państwa czas, spędzany podczas zabaw i spotkań, nadając im atmosferę góralskiej biesiady. Grywamy na różnego rodzaju imprezach, spotkaniach, ślubach, kuligach, szkoleniach, prelekcjach i innych. Począwszy od imprez zorganizowanych a skończywszy na indywidualnych zaproszeniach. Każdy występ kapeli to wspaniała podróż muzyczna przez kraine folkloru beskidzkiego oraz rejonu Karpat (Słowacja, Czechy, Węgry, Podhale), wzbogacona humorem góralskim. Mamy bardzo bogaty repertuar muzyczny i ciagle poszukujemy pięknych melodii aby trafić do najbardziej wymagających słuchaczy. Nasze występy i wyjazdy: Polska i zagranica.

Adres:
KOLEJ LINOWA „CZANTORIA” Sp. z o.o.
43-450 Ustroń, ul. 3 Maja 130

Czynne:
Internet:
czantoria@czantoria.net
www.czantoria.net

Telefony:
Tel. 033 854 35 50 / Fax 033 854 35 50
Regionalny Program Operacyjny Województwa Śląskiego - realna odpowiedź na realne potrzeby
“Nowe formy aktywnego wypoczynku dzięki rozbudowie i podniesieniu jakości infrastruktury sportowej Góry Czantoria”
Kolej Linowa Czantoria Sp. z o.o. Projekt współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego
w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2007-2013 Informacje źródłowe na temat Regionalnego
Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2007-2013 znajdują się na stronie www.rpo.silesia-region.pl