COVID- ZASADY

Sprawdźcie poniższe dokładne informacje o zasadach, które w związku z pandemią spowodowaną Koronawirusem, zostały u nas wprowadzone dla Waszego bezpieczeństwa!

‼️ Zasady bezpieczeństwa ‼️

Na terenie Kolei Linowej Czantoria obowiązuje nakaz zakrywania ust i nosa maseczką w przestrzeniach publicznych zamkniętych (Stacja Dolna, kasy, toalety, Stacja Górna,) oraz wszędzie, gdzie utrzymanie odległości minimum 1,5 metra jest niemożliwe. 

Korzystaj z udostępnionych dozowników z środkiem do dezynfekcji rąk. 

✅Preferujemy płatność kartą, BLIKIEM, lub za pomocą telefonu.

✅Kup bilet na Kolej w automacie sprzedażowym znajdującym się przy lokalu gastronomicznym „Stacja Zero”.

Kup bilet/ karnet w sklepie internetowym sklep.czantoria.net skorzystaj ze swojego telefonu i zeskanuj kod bezpośrednio na bramce lub odbierz go w automacie sprzedażowym.

✅ Korzystaj z Kolei w sposób odpowiedzialny. Nasza Kolej jest dezynfekowana. Do odwołania ustanawia się ograniczenie w możliwości korzystania z przewozu Koleją Linową do maksymalnie dwóch osób na jednej kanapie. Nakaz ten nie dotyczy sytuacji, gdy pod opieką jednej osoby dorosłej na jednej kanapie, z przewozu skorzystać chce więcej niż jedna osoba małoletnia (maksymalnie 1 osoba dorosła i 3 małoletnie, łącznie 4 osoby na jednej kanapie), a wszystkie te osoby zamieszkują lub gospodarują wspólnie. Zakaz ten nie dotyczy również osób dorosłych zamieszkujących lub gospodarujących wspólnie.

W takiej sytuacji pracownik Kolei Linowej może zezwolić na wspólny przejazd Koleją Linową więcej niż dwóch osób na jednej kanapie.

Jeżeli kanapą podróżują dwie obce osoby, zobowiązane są do zakrywania ust i nosa, przy pomocy odzieży lub jej części, maski, maseczki albo kasku ochronnego, o którym mowa w art.40 ust.1 ustawy z dnia 20 czerwca 1997 r. – Prawo o ruchu drogowym (Dz.U. z 2020 r. poz.110, 284, 568 i 695).

Przed skorzystaniem z Kolei zapoznaj się z obowiązującymi zasadami oraz stosuj się do wytycznych. Koniecznie zdezynfekuj ręce.

✅Zachowaj dystans 1,5 m od innych turystów.

✅ Stosuj się do poleceń Obsługi.